Çağrı Merkezi
0392 815 5757

Acapulco otel

Acapulco otel

Acapulco Resort & Convention & SPA, Kuzey Kıbrıs otelleri içerisinde, tatil keyfini dünya standartlarında ve servis kalitesiyle Kıbrıs'a getiren, gerek iş, gerek tatil amacı ile misafir ettiği konuklarına Akdeniz kültürüyle yoğrulmuş , beş yıldızlı ve dostça bir servis sağlayan Kıbrıs'ın en gözde otelidir.
Yeşil ve Mavinin en güzel kombinasyonunu bulabileceğiniz Acapulco Resort Convention SPA Hotel 100.000 m2 alana kurulmuş olup kendine ait özel kum sahili mevcuttur
Kuzey Kıbrıs’ın en güzel şehri Girne’nin doğusunda bulunan eşsiz otel , sizlere adanın en güzel şehri olan Girne'nin en temiz sahil ve doğasını da bir arada sunmaktadır.Kıbrıs'ta tatil yapmak isteyen herkese hitap edebilecek otellerin başında gelen Acapulco Hotel , eşsiz sahili ile sizi hem eğlendirmeyi hemde dinlendirmeyi garanti eder. Acapulco Resort & Convention & SPA, Ercan Havalimanına 20 dakika, Girne Kalesi, Batık Gemi Müzesi, St. Hilarion Kalesi, Karmi ve Bellapais Manastırı’ndan yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır.

2016 yılının Haziran ayında tamamlanacak olan 24 kaydıraklı Aqua Park’ı ile de sadece yetişkinler için değil çocuklar için de her zaman kendini yenileyen otel aynı zamanda adanın en iyi aile otellerinden biridir.