Çağrı Merkezi
0392 815 5757

Kıbrıs Tatili

Kıbrıs Tatili

ürkiye’den çoğu kişinin tatil yapmaya geldiği Kuzey Kıbrıs, iş, aile tatili veya başka tür tatiller için farklı opsiyonlara sahip otelleri ile yeterli olanakları barındırıyor . Yurtdışı için yapılacak en güzel, yakın ve kolay tatil için Kuzey Kıbrıs bulunmaz bir nimet. Tatil için yer aramakla uğraşmayın Kıbrıs'ta tatil, uygun fiyatları, muazzam denizi ve altın kumlu sahilleriyle tek seçenek! Tarihselliği, Türkiye’yle olan bağı ve yurtdışına nazaran Türkçe konuşan halkı ile tatilcilerin vazgeçemediği ada. Tertemiz suları, Akdenizin sıcak güneşi ve altın güzelliğinde kumları ile cennetten bir parça. Damak zevkinize hitap edecek lezzetleriyle zenginlikler ile dolu tarihi ve 2 milyon misafir kapasiteli otelleri ile bir turizm ülkesi.
Sadece nüfus cüzdanınız ile geçiş yapabileceğiniz bu yurtdışı ülkesi size başka yerlerde bulamayacağınız tatil fırsatları sunuyor. Kıbrıs Tatili, işinizin yorucu stresini üzerinizden atmanıza ve ailenizle beraber unutamayacağınız bir tatil yapmanıza olanak sağlıyor.
Kıbrıs Otelleri cazip fiyatları, sadece misafir odaklı tasarımları ve ülkenin ekonomisini döndürdükleri için diğer yerlerdeki otellere kıyasla daha iyi hizmet verip daha uygun ücretlerle çalışırlar. Bu sayede .Kıbrıs’taki otellere tatile gelen tatilciler; uygun fiyat avantajları ile rahat bir tatilin keyfini çıkarabilirler. Kuzey Kıbrıs'ta Tatil yapanların adaya tekrar gelme oranı %80'den fazladır. İster Kıbrıs'ta Balayı yapın, ister iş için adaya gelin, gelecekte burada alacağınız huzur ve mutluluğu tekrar yaşamak için adayı tekrar ziyaret edeceksiniz.
Aileniz ile Kuzey Kıbrıs'ta Tatil yaparken mutluluğunuza her bütçeye uygun oteller ile mutluluk katacaksınız. Çoğu el değmemiş sahilleri, koyları ve kendine has habitatı ile Karpaz'da caretta caretta kaplumbağaları ile yüzebilir, Girne'nin yeşilliklerinde doğa ile iç içe yürüyüşlere çıkabilir, Mağusanın altın kumlarında güneşlenebilirsiniz. Diğer yurtdışı seçenekleri ile karşılaştırıldığında avantajının en büyüğü ise bu fırsatların hepsinin cazip fiyatlara sahip olmasıdır. Her kesime hitap eden otelleri, her bütçeye uygun turları ve doğallığı ile tatil yapılabilecek en güzel yer.