Çağrı Merkezi
0392 815 5757

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


Kullanıcı, http://www.kibrisa.com internet sitesine Kullanıcı olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu,www.kibrisa.com'un bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, http://www.kibrisa.com internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıyı bağlayacaktır.
K
ullanıcı, http://www.kibrisa.com internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Kullanıcı başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, vb.) ve işlemlerde bulunamaz. Kullanıcı, http://www.kibrisa.com internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden www.kibrisa.com'dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

Neden KIBRISA?

BİZİM GÜVENCEMİZ İLE HAYALİNİZDEKİ TATİL ÇOK YAKIN!

En iyi fiyat ve alternatifler tatilinizin sonuna kadar en iyi hizmet

En iyi fiyat garantisiyle, dilediğiniz otel için en ekonomik fiyatlar... Sadece satın alırken değil, tatilinizin sonuna kadar yanınızdayız.

Hızlı ve profesyonel ekip desteği

Oteller konusunda tam donanımlı ekibimiz ile dilediğiniz veya öneri beklediğiniz konaklama ile ilgili sizlere en iyi şekilde yardımcı olalım.

Sizi en iyi BİZ anlarız

Yoğun ve stresli iş temponuzdan uzakta, dinlenmek ve keyifli bir tatil geçirmek sizin de hakkınız...Sizi en iyi BİZ anlarız..